Skup złomu – Śmigiel

Zajmujemy się skupem złomu w Śmiglu. Dzięki nam możesz zarówno pozbyć się z zyskiem niepotrzebnych już materiałów, jak i przysłużyć się do ochrony środowiska naturalnego. Sprzedaż złomu to dodatkowe środki finansowe. Oprócz tego korzystając z usług profesjonalnej firmy, masz pewność, że surowce zostaną odpowiednio przetworzone do ponownego użytku. Przyjmujemy różne rodzaje metali. Dokonujemy segregacji odpadów pod kątem ich specyfiki i możliwości dalszego wykorzystania.

Złom stalowy i żeliwny

Przeprowadzamy skup złomu stalowego i żeliwnego. Przyjmujemy tego rodzaju odpady w każdej postaci i o różnej specyfikacji. Złom stalowy to jeden z najczęściej występujących rodzajów odpadów, jakie przyjmowane są na skup. Do złomu żeliwnego zaliczane są odpady, których podstawowym składnikiem jest żelazo. Skupujemy m.in. odpady poprodukcyjne, pochodzące z zakładów obróbki metali, a także złom w postaci fragmentów lub nawet całych elementów.

Cenne surowce hutnicze

Złom stalowy i żeliwny, oddany na skup złomu, jest niezwykle cennym surowcem hutniczym. Wykorzystuje się go w produkcji różnych stopów. Warto więc oddać go do naszego skupu złomu w Karśnicach. Prowadzimy także skup metali kolorowych. Jeśli masz pytania dotyczące naszej działalności, skontaktuj się z firmą Eco Recykl. Oferujemy naszym klientom nie tylko profesjonalną obsługę, ale również atrakcyjne stawki.

Przewiń do góry